LCI Learning

Share on Facebook

Share on Twitter

Share on LinkedIn

Share on Email

Share More
margoritasadi

About me

  Member Since : 05 September 2023  (Agra )
هنگامی که یک پروکسی یا VPN خریداری می کنید، اساساً برای سرویسی پرداخت می کنید که به شما امکان می دهد به صورت ناشناس و ایمن در وب گشت و گذار کنید. این به این دلیل است که وقتی از طریق یک پروکسی یا VPN به اینترنت متصل می شوید، آدرس IP واقعی شما از سایر نقاط جهان پنهان می شود. این بدان معنی است که شما می توانید بدون نگرانی از ردیابی یا نظارت، وب را مرور کنید.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است شخصی بخواهد یک پروکسی یا خرید فیلترشکن بخرد. اولاً، اگر در کشوری زندگی می‌کنید که دولت اینترنت را سانسور می‌کند، یک پروکسی یا VPN به شما این امکان را می‌دهد که از این محدودیت‌ها عبور کرده و آزادانه به اینترنت دسترسی داشته باشید. در مرحله دوم، یک پروکسی یا VPN می تواند برای محافظت از حریم خصوصی شما به صورت آنلاین استفاده شود. هنگامی که از طریق یک پروکسی یا خرید vpn به اینترنت متصل می شوید، ترافیک شما رمزگذاری می شود، به این معنی که ISP شما یا هرکس دیگری که ترافیک شما را کنترل می کند نمی تواند آنچه را که به صورت آنلاین انجام می دهید ببیند.

اگر نگران ردیابی یا نظارت آنلاین هستید، خرید پروکسی یا VPN یک راه عالی برای محافظت از حریم خصوصی شما است. با استفاده از پروکسی یا VPN، می توانید به صورت ناشناس و ایمن وب را مرور کنید. علاوه بر این، اگر در کشوری زندگی می‌کنید که دولت اینترنت را سانسور می‌کند، یک پروکسی یا اکانت فیلتر شکن سیسکو به شما اجازه می‌دهد این محدودیت‌ها را دور بزنید و آزادانه به اینترنت دسترسی داشته باشید.


 My Contribution


Click On the Tabs to see my contribution..!!

Note : Hidden content . Visible only to logged in members


  Member Stats
  • Total Points: 20
  • Profile Visits: 432