Negotiable Instruments: Exhaustive Coverage by Adv Roma Bhagat. Register Now!
LCI Learning

Share on Facebook

Share on Twitter

Share on LinkedIn

Share on Email

Share More
juliaasadi

About me

  Member Since : 30 August 2023  (Ajmer )هنگامی که نوبت به کاشت می رسد، نهال گردو ها اغلب راه حلی هستند. در اینجا برخی از مزایای استفاده از نهال نسبت به بذر وجود دارد:

1. نهال ها از قبل شروع شده اند: یکی از مزایای استفاده از نهال ها این است که آنها از قبل فرآیند جوانه زنی را آغاز کرده اند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که محیط مناسب را به آنها بدهید و آنها به رشد خود ادامه خواهند داد. رشد آنها سرگرم کننده است: شاید بهترین مزیت نهال این باشد که رشد آنها سرگرم کننده است. در تماشای رشد و تکامل آنها به گیاهان سالم چیزی رضایت بخش وجود دارد.


وقتی صحبت از کاشت می شود، فروش نهال گردو پالیزگردو ها مزایای زیادی دارند. یکی، آنها بسیار ارزان هستند. شما می توانید نهال ها را در اکثر فروشگاه های باغ با قیمت چند دلار پیدا کنید. این بسیار ارزان تر از خرید گیاهان کامل است!

یکی دیگر از مزایای نهال ها این است که مراقبت از آنها بسیار راحت تر از گیاهان کامل است. آنها به آب یا نور خورشید نیاز ندارند و کمتر تسلیم آفات و بیماری ها می شوند.

شاید بهترین مزیت نهال ها این باشد که در فصل رشد به شما کمک می کنند. اگر نهال های خود را در داخل خانه شروع کنید، می توانید چندین هفته در فصل کاشت جهش کنید. این به ویژه اگر در منطقه ای زندگی می کنید که فصل رشد کوتاهی دارد مفید است.

بنابراین اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه و شروع باغبانی خود هستید، انواع نهال گردو را در نظر بگیرید!

2. مقاوم‌تر هستند: از آنجایی که نهال‌ها در روند رشد خود بیشتر هستند، معمولاً مقاوم‌تر از دانه‌ها هستند. آنها می توانند کمی بیشتر در برابر سوء استفاده مقاومت کنند و همچنان به رشد گیاهان سالم ادامه دهند.

3. انواع نهال گردو پالیز گردو ها سریعتر رشد می کنند: نه تنها نهال ها مقاوم تر هستند، بلکه سریعتر از دانه ها رشد می کنند. زمانی که می‌خواهید به سرعت یک باغ را راه اندازی کنید، استفاده از نهال بهترین راه است.

4. می توانید در فصل رشد یک شروع کنید: با استفاده از نهال ها، می توانید در فصل رشد شروع کنید. این به ویژه اگر در منطقه ای زندگی می کنید که فصل رشد کوتاهی دارد مفید است.

5. گزینه های بیشتری دارید: انواع نهال های موجود بسیار بیشتر از دانه ها هستند. این به شما این فرصت را می دهد که گیاهانی را انتخاب کنید که مناسب شرایط رشد شما هستند.

6. پیوند آنها آسان تر است: اگر به دنبال پیوند گیاهان خود به مکان دیگری هستید، جابجایی خرید نهال گردو فرنور پالیز گردو ها بسیار راحت تر از گیاهان کامل است. این به این دلیل است که آنها سیستم ریشه کوچکتری دارند.

7. می توانید آنها را در داخل خانه پرورش دهید: اگر فضای بیرونی زیادی ندارید، می توانید به راحتی نهال ها را در داخل خانه پرورش دهید. تنها چیزی که نیاز دارید طاقچه پنجره یا رشد نور است.

8. آنها برای باغبانان همه سطوح عالی هستند: نهال ها برای باغبانان در تمام سطوح، از مبتدی تا متخصص، گزینه ای عالی هستند. آنها یک راه عالی برای شروع کاشت و باغبانی ارائه می دهند.

9. شما می توانید پول پس انداز کنید: اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه باغبانی خود هستید، نهال ها می توانند گزینه بسیار خوبی باشند. آنها اغلب ارزان تر از خرید گیاهان کامل هستند.

10. رشد آنها سرگرم کننده است: شاید بهترین مزیت نهال این باشد که رشد آنها سرگرم کننده است. در تماشای رشد و تکامل آنها به گیاهان سالم چیزی رضایت بخش وجود دارد.My Contribution


Click On the Tabs to see my contribution..!!

Note : Hidden content . Visible only to logged in members


  Member Stats
  • Total Points: 20
  • Profile Visits: 58