Intellectual Property Rights: Practice and Drafting by Adv Gautam Matani. Register Now!
LCI Learning

Share on Facebook

Share on Twitter

Share on LinkedIn

Share on Email

Share More
henryasadi

About me

  Member Since : 29 August 2023  (Aruppukkottai )
هنگامی که قصد دارید گیاهان جدیدی را به باغ خود اضافه کنید، شروع با نهال اغلب بهترین گزینه است. چندین مزیت برای نهال نسبت به بذر وجود دارد، از جمله:

1. می توانید از طیف وسیع تری از گزینه ها انتخاب کنید.
2. معمولا مراقبت از آنها آسانتر است.
3. معمولاً میزان موفقیت بالاتری دارند.

وقتی از بذر شروع می‌کنید، محدود به گیاهانی هستید که از بذر در منطقه شما رشد کنند. با نهال ها می توانید تقریبا هر نوع گیاهی را که بخواهید پیدا کنید. اگر به‌دنبال نوع خاصی از گیاه هستید یا می‌خواهید چیزی جدید را امتحان کنید، به احتمال زیاد می‌توانید نهالی مناسب پیدا کنید.

مراقبت از نهالستان برتر نهال ها در مقایسه با بذرها اغلب آسان تر است. از آنجایی که رشدشان را شروع کرده اند، به توجه زیادی نیاز ندارند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نیازهای اولیه مانند آب و نور خورشید را تامین کنید. از طرف دیگر، بذرها به مراقبت دقیق تری نیاز دارند. آنها برای جوانه زدن و شروع رشد به دما، رطوبت و نور مناسب نیاز دارند.

اگر می خواهید شانس موفقیت خود را افزایش دهید، با نهال بروید. میزان موفقیت آنها بیشتر از دانه هاست. این به این دلیل است که آنها قبلاً شروع به رشد کرده اند و کمتر آسیب دیده یا کشته می شوند. در مورد دانه ها، خطر جوانه نزنن یا مرگ آنها قبل از رشد به گیاه بیشتر است.

اگر به دنبال افزودن گیاهان جدید به باغ خود هستید، شروع با نهال اغلب بهترین گزینه است. شما می توانید از طیف وسیع تری از گزینه ها را انتخاب کنید، معمولا مراقبت از آنها آسان تر است و معمولاً نرخ موفقیت بالاتری دارند.My Contribution


Click On the Tabs to see my contribution..!!

Note : Hidden content . Visible only to logged in members


  Member Stats
  • Total Points: 20
  • Profile Visits: 309