LCI Learning
LCI Learning

Share on Facebook

Share on Twitter

Share on LinkedIn

Share on Email

Share More
vaniya

About me

  Member Since : 24 July 2023  (Agartala)

زمانی که قصد دارید نهال هایی را در بیرون بکارید، باید چند نکته را در نظر بگیرید. اول این است که چه نوع نهالی را می خواهید بخرید. انواع مختلفی از نهال ها موجود است، بنابراین باید تصمیم بگیرید که کدام نوع را می خواهید. برای خرید انواع نهال مثل خرید نهال گیلاس می‌توانید نهال‌هایی را خریداری کنید که قبلاً رشد کرده‌اند یا می‌توانید خودتان را از بذر رشد دهید.

اگر نهال‌هایی را خریداری می‌کنید که قبلاً رشد کرده‌اند، باید مطمئن شوید که نوع مناسبی برای منطقه‌ای هستند که می‌خواهید آنها را بکارید. اگر مطمئن نیستید، همیشه می‌توانید از نهالستان قاسمی کمک بخواهید. همچنین باید مطمئن شوید که نهال ها سالم هستند و به درستی از آنها مراقبت شده است.

اگر تصمیم دارید نهال های خود را پرورش دهید، باید آنها را در داخل خانه شروع کنید. این کار را می توان به روش های مختلفی انجام داد، اما رایج ترین آنها این است که آنها را در گلدان شروع کنید. باید مطمئن شوید که گلدان ها دارای سوراخ های زهکشی هستند و از مخلوط گلدانی با کیفیت خوب استفاده می کنید. پس از خرید انواع نهال مثل خرید نهال شلیل، سیب، انگور و... و کاشت آنها، همچنین باید به طور منظم نهال ها را آبیاری کنید. هنگامی که آنها به اندازه خاصی رشد کردند، می توانید آنها را در بیرون بکارید.My Contribution


Click On the Tabs to see my contribution..!!

Note : Hidden content . Visible only to logged in members


  Member Stats
  • Total Points: 20
  • Profile Visits: 708