LCI Learning
LCI Learning

Share on Facebook

Share on Twitter

Share on LinkedIn

Share on Email

Share More
poolad

About me

  Member Since : 23 December 2022  (Abu Road )

هنگامی که تصمیم به خرید فالوور فیک اینستاگرام دارید، مهم است که بدانید به چه تعداد فالوور نیاز دارید و از کجا آنها را بخرید. در حالی که برخی معتقدند بهتر است به صورت عمده خرید کنید، برخی دیگر معتقدند که بهتر است چند عدد در یک زمان خرید کنید. هر دو روش مزایا و معایبی دارند.

اگر تعداد زیادی فالوور اینستاگرام را به یکباره خریداری کنید، به نظر می رسد که هجوم ناگهانی طرفداران داشته اید. این بسته به برند شما می تواند یک چیز خوب یا بد باشد. اگر می‌خواهید از ابتدا فالوور ایجاد کنید، افزایش ناگهانی فالوورها می‌تواند چیز خوبی باشد زیرا بیشتر مورد توجه شما قرار می‌گیرد. با این حال، اگر قبلاً یک برند معتبر دارید، افزایش ناگهانی فالوورها مشکوک به نظر می رسد و ممکن است به اعتبار شما آسیب برساند.

گرفتن چند فالوور در طول زمان فرآیندی کندتر است، اما به نظر مشکوک نیست. علاوه بر این، به شما این امکان را می‌دهد که دنبال‌کنندگان ارگانیک‌تری ایجاد کنید، زیرا احتمال دارد افرادی که برند شما را می‌شناسند و به آن اعتماد دارند، صفحه شما را دنبال کنند. با این حال، افزایش فالوور از این طریق زمان بیشتری می برد؛ شما می توانید از شرکت های معتبر خرید فالوور واقعی انجام دهید. My Contribution


Click On the Tabs to see my contribution..!!

Note : Hidden content . Visible only to logged in members


  Member Stats
  • Total Points: 20
  • Profile Visits: 1194