Negotiable Instruments: Exhaustive Coverage by Adv Roma Bhagat. Register Now!
LCI Learning

Share on Facebook

Share on Twitter

Share on LinkedIn

Share on Email

Share More
wahedian

About me

  Member Since : 10 September 2022  (Others)

 

خروپف نوعی سر و صدایی آزار دهنده است که درست زمانی که خواب هستید از شما تولید می شود ، صدایی ناخوشایند که به دلایل و علل مختلف ایجاد میشود.

علت خروپف ، ارتعاشات در بافت های نرم دستگاه تنفسی فوقانی در هنگام تنفس است می تواند در هر بخشی از راه هوایی فوقانی ،اتفاق بیفتد که درمسیر عبور هوا و برخورد به بافت نرم سقف دهان رخ میدهد. یکی از دلایل خروپف داشتن اضافه وزن است. چربی زیاد, به گلو ، فشار می آورد و باعث خروپف می شود.

برای رفع این مشکل از دستگاه درمان خروپف استفاده میشود. مصرف قرص های خواب آور بیش از حد می تواند ،شما را آرام کند و منجر به خروپف شود. مشکل داشتن در پشت گلویتان، مثل داشتن کام(سقف دهان) نرم همچنین شلی و افتادگی کام بالایی دهان باعث ایجاد خروپف خواهد شد.

 مصرف دخانیات می تواند منجر به تورم پشت گلوی شما شود و باعث خروپف شود. خروپف می تواند در هر سنی، کودکان یا بزرگسالان رخ دهد اما بیشتر ،بین ۴۰ تا ۶۰ ساله ها شایع است.

در قطع تنفس انسدادی هنگام خواب ممکن است فرد از چند ثانیه تا دو دقیقه دچار قطع تنفس شود و این امر به کاهش اکسیژن در خون منجر می‌شود و فرد مبتلا دو روز بعد از سردرد و خستگی رنج خواهد برد.My Contribution


Click On the Tabs to see my contribution..!!

Note : Hidden content . Visible only to logged in members


  Member Stats
  • Total Points: 20
  • Profile Visits: 327