LIVE Online Course on NDPS by Riva Pocha and Adv. Taraq Sayed. Starting from 24th May. Register Now!!
LAW Courses

Share on Facebook

Share on Twitter

Share on LinkedIn

Share on Email

Share More
dontwanna

About me

  Member Since : 08 January 2022  (Others)

دارد، که به شما امکان می‌دهد همه چیز را از موسیقی مبهم مستقل و کلاسیک گرفته تا آهنگ‌های کارول کینگ و فو فایترز انتخاب کنید. پرداخت سریع و بدون دردسر است و درست مانند خرید آهنگی که در آمازون هزینه دارد، بدون پرداخت، کار می کند. به سادگی یک آهنگ را به سبد خرید خود اضافه کنید،  اهنگ جدید  آن را بررسی کنید و آهنگ ها متعلق به شما هستند

نوازندگان با استعداد جدید عالی می کند. در گذشته، در رویکرد اکتشافی خود عمدتاً یک بعدی بود و به شما امکان می‌داد آهنگ‌هایی را از ژانرهای فردی که بر اساس معیارهایی مانند تاریخ انتشار مرتب شده بودند، انتخاب کنید.

هستند که با سازهای محبوب معاصران خود به سبک آزاد می‌پردازند، و برخی فقط توسط هنرمندانی که به دنبال پاداش دادن به طرفداران وفادار خود با چند آهنگ رایگان هستند حذف شده‌اند - ما به شما نگاه می‌کنیم،
 اهنگ جدید کنید.  توصیه می کنیم قبل از شروع کار و دانلود آن برای پخش محلی، پیش نمایش هر چیزی که به نظر می رسد می تواند با استفاده از پخش کننده وب بایگانی موسیقی زنده را غلغلک دهد، پیش نمایش کنید.
محبوبیت بر اساس رتبه‌بندی کاربران است، بنابراین با وجود تعداد زیاد آهنگ‌ها در سایت، لازم نیست قبل از یافتن چیزهایی که گوش‌هایتان را خشنود می‌کنند، زمان زیادی را صرف جستجو کنید.


 My Contribution


Click On the Tabs to see my contribution..!!

Note : Hidden content . Visible only to logged in members


  Member Stats
  • Total Points: 20
  • Profile Visits: 14


Post a Suggestion for LCI Team
Post a Legal Query