30% OFF on all Law Courses until 10th of July. Enroll Now. Use Code: July30
LCI Learning

Share on Facebook

Share on Twitter

Share on LinkedIn

Share on Email

Share More
lamberta

About me

  Member Since : 22 December 2021  (Others)

 

شاید فکر کنید که کیفیت درب‌های ضد سرقت چینی هم مانند بسیاری از محصولات چینی وارد شده و یا سفارشی از ایران از دو نوع دیگر پایین‌تر باشد، اما باید توجه کنید که محصولات چینی همیشه درجه‌های کیفی مختلفی دارند و محصولات چینی با درجه کیفی مرغوب همیشه قابل رقابت با برترین‌ها است و گاهی اوقات با داشتن مشخصه‌های مشابه، کیفیت بالاتری هم دارند و البته بسیار مقرون به صرفه هم هستند. مشکل کیفیت پایین در درب‌‌های چینی هم مانند بسیار محصولات چینی در ایران است و آن احتمال درجه کیفی پایین برای درب‌های چینی وارد شده به کشور است که باید به آن حتماً توجه کنید.
در صورت انتخاب درجه کیفی بالا و محصولی مرغوب درب‌های چینی گاهی از درب‌های ترک هم بهتر هستند. درب‌های ضدسرقت چینی با روکش HDF کیفیت بالایی دارند و حتی از انواع ترک نیز گران‌تر هستند. از نظر ویژگی‌های ظاهری باید بگوییم که اختلاف سطح کمی بین سطح بیرونی چارچوب و لنگه درب ضد سرقت وجود دارد و لولای درب‌های چینی نیز کاملاً مخفی است و ضمناً نوع لولای این نوع درب‌ها با درب‌های ترک متفاوت است. رویه درب‌‌‌های چینی اغلب فلز با رنگ‌ کوره‌ای طرح چوب یا HDF رنگ‌شده و یا فلز با روکش PVC است که نوع اول در ایران رایج‌تر است.

بهترین قفل درب جلو چیست؟
جدا از کیفیت مواد ساخته شده از آن ، درب ورودی تنها به اندازه سیستم قفل مورد استفاده ایمن است. در صورتی که قفل را بتوان به راحتی برداشت درب ضد سرقت   ، سوراخ یا بست ، درب فوق العاده تقویت شده خوب نیست.
به همین دلیل ، هنگام انتخاب یک درب ورودی ، باید بیش از هر چیز به قفل ها و سیستم قفل توجه کنید.

شاید فکر کنید که کیفیت درب‌های ضد سرقت چینی هم مانند بسیاری از محصولات چینی وارد شده و یا سفارشی از ایران از دو نوع دیگر پایین‌تر باشد، اما باید توجه کنید که محصولات چینی همیشه درجه‌های کیفی مختلفی دارند و محصولات چینی با درجه کیفی مرغوب همیشه قابل رقابت با برترین‌ها است و گاهی اوقات با داشتن مشخصه‌های مشابه، کیفیت بالاتری هم دارند   درب ضد سرقت ایرانی  البته بسیار مقرون به صرفه هم هستند. مشکل کیفیت پایین در درب‌‌های چینی هم مانند بسیار محصولات چینی در ایران است و آن احتمال درجه کیفی پایین برای درب‌های چینی وارد شده به کشور است که باید به آن حتماً توجه کنید.

 


 My Contribution


Click On the Tabs to see my contribution..!!

Note : Hidden content . Visible only to logged in members


  Member Stats
  • Total Points: 20
  • Profile Visits: 15


Post a Suggestion for LCI Team
Post a Legal Query